Drobečková navigace

Úvod > Kariéra

Kariéra

Zde zveřejňujeme aktuální volné pozice. Pokud chcete mít aktuální informace, zaregistrujte se k odběru a nově nabízená pozice Vám po uveřejnění následně přijde na uvedený e-mail.

Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o.

hledají do trvalého pracovního poměru zaměstnance – technik elektro

na pozici:

pracovník střediska veřejného osvětlení / vedoucí střediska

Náplň práce:

  • údržba veřejného osvětlení a signalizačních zařízení
  • odstraňování technických poruch, kontrola a revize
  • práce s vysokozdvižnou plošinou
  • práce v jednosměnném provozu (PO-PÁ)
  • vedení předepsané dokumentace

Požadujeme:

  • vyučení v oboru
  • osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb.
  • schopnost samostatné práce
  • řidičský průkaz sk. C výhodou, minimálně B

Nabízíme:

  • měsíční mzda 18000 – 25 000 Kč podle zařazení po zapracování
  • osobní příplatek podle individuálního hodnocení
  • mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • navýšení mzdy dle počtu odpracovaných let
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • příplatky za práci o víkendu, práci přesčas
  • dotované závodní stravování
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • další možné benefity (stravenky, zdravotní program 1500,-)
  • poskytnutí pracovních oděvů

nástup od 1. 1. 2020

informace u ředitele společnosti 734 521 957

Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o.

Hledají do pracovního poměru

  • Dělník profese technická – pracovník SD

Pracoviště

Chrudim

Náplň práce

  • Komunikace a navigace zákazníků na SD
  • Práce s PC
  • Separování odpadu
  • Manipulace se sběrovými nádobami
  • Čištění chodníků a komunikací

Nabízíme

Osobní ohodnocení

Práci ve stabilní společnosti

Stravenky

5 týdnů dovolené

3 dny volna nad rámec dovolené

Příspěvek na důchodové pojištění

Příspěvek na zdravotní potřeby

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Základní znalost PC
  • Průkaz VZV výhodou

Jiná sdělení

Více informací u vedoucího sběrného dvora:

p. Ohryzek 734766343, e-mail: sbernydvur@tschrudim.cz